Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,18 zł , zmiana od tamtej pory: 218,44%

prawdziwe fakty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-16 o godz. 10:33 ~Hue napisał(a):
> 1. Brak rozwoju na nowych rynkach. Przełożone niby ze względu na nowe projekty. Czyli takie RPA generuje tylko koszty na ten moment.
> > 2. Brak nowych projektów. Zostały 2 tygodnie do złamania kolejnej obietnicy prezesa o terminie nowych usług.
> > 3. Prezes obiecywał dywidendę 75%, fakt: 50% plus jakiś skup na lewo od fundów albo jeszcze dziwniejsze malwersacje. Jak na razie spadło ponad 10% od ogłoszenia tych planów. Aktualnie dywidenda znacznie poniżej oprocentowania jakie dają banki na kontach.
> > 4. Podbijanie statystyk najmniej wartościowymi z perspektywy możliwości dochodu klientami. Bo nie oszukujmy się jeśli ktoś się skusił na 1 akcje za darmo to pieniędzmi on obracać nie będzie.
> >
> > Czegoś jeszcze brakuje?
> > A no tak, kary do zapłacenia przez Xtb. Kary wysokości jakiś 20% ich kwartalnego zysku.
> >
> > Przy takim spadku przychodu jak 4 kwartał przy tak dużej zmienności jak była mit o tym ze zarabiają na zmienności upadł. Realna wycena na ten moment to jakies 15-20zl. I tam powoli zmierzamy bo codziennie kurs spada.

1. co ty pleciesz przecież ostatnio się chwalili, że arabia jest już zyskowna - to nazywasz brakiem rozwoju?
2. przecież nowe funkcjonalności będą wdrożone w 1 i 3cim kwartale tego roku i to początek ofensywy xtb jak to określili
3. prezes nic nie obiecywał, statystycznie w 4 na 6 przypadków spółka historycznie wypłacała 75% i tym razem też wypłaci 50% a 25% będzie skup więc łącznie 75%
4. skąd masz te dane? dlaczego taki trading212 robi takie promocje jeśli wg takiego "eksperta" jak ty są one nieskuteczne? ty się na niczym nie znasz, jesteś jedynie trolem co nagania na spadki, masz problemy z psychiką
5. wiesz co to są odpisy?

Jesteś tylko jakimś chorym człowiekiem, który się na niczym nie zna i który wyje tutaj od 15 złotych za akcję, że spada - lecz się człowieku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -1,80% 105,66 2026-06-26 13:19:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.