Forum Giełda +Dodaj wątek
OPTeam zaprojektował i zrealizował sklep internetowy dla marketów budowlanych Praktiker
Na początku kwietnia sieć Praktiker uruchomiła sklep internetowy, w którym można nabyć blisko 10 tysięcy produktów do remontowania oraz urządzania domu czy ogrodu. Jest to pierwsza tak nowoczesna usługa na polskim rynku dużych marketów budowlanych. Partnerem technologicznym, któremu powierzone zostało wykonanie i wdrożenie tego nowego kanału sprzedaży B2C był OPTeam, a ściślej rzecz ujmując Dział Technologii Internetowych Spółki.

- Projekty dla sieci Praktiker realizujemy już od kilka lat. Wcześniej wykonaliśmy dla niej m.in. witrynę www.katalog-praktiker.pl będącą elektroniczną wersją katalogów wydawanych cyklicznie. Ze względu na bardzo dobre rezultaty naszej dotychczasowej współpracy stworzenie tego nowatorskiego rozwiązania w branży marketów budowlanych powierzono OPTeam i zarówno my, jak i sam Praktiker jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani końcowym rezultatem projektu. Szerokość asortymentu, który znajduje się w sklepach potocznie określanych mianem „zrób to sam" wymagała opracowania odpowiednich mechanizmów dzięki którym Klienci w prosty sposób mogą dotrzeć do wszystkich produktów, a następnie dokonać zakupów - wyjaśnia Jakub Bronczyk, Menedżer ds. Kluczowych Klientów w OPTeam.

Sklep internetowy www.praktiker.pl posiada bogaty asortyment produktów z podziałem na przejrzyste kategorie. Rozbudowany system wyszukiwania, filtrowania oraz sortowania umożliwia klientom sklepu łatwe i optymalne dotarcie do konkretnej oferty produktowej. Mechanizm kampanii promocyjnych, powiązany z systemem lojalnościowym uzupełnia i wzbogaca ofertę marketów stacjonarnych. Zaimplementowany w sklepie rozbudowany kanał komunikacji z klientem, pozwala użytkownikom systemu, zarówno klientom, jak i administratorom, na kompleksową obsługę zakupów oraz zapytań dotyczących asortymentu sklepu.

Całość usług internetowych w tym baza użytkowników programu lojalnościowego oraz sklep www.praktiker.pl jest hostowana w Data Center OPTeam S.A.
  • praktiker Autor: ~wojwoj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 15,40 2021-10-22 15:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.