Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,09 zł , zmiana od tamtej pory: 5,26%
Znalazłem w końcu jakieś pozytywy z tytułu posiadania akcji Tritona.

W tym roku na innych spółkach szło zarobić piękne pieniądze, na czym i ja skorzystałem. Jak liczę, ile podatku będę musiał zapłacić, to aż mnie kukle swędzą.

Na szczęście jest tritonik, jedyna spółka, na której ciągle wiszę ze stratą. W grudniu sprzedam część akcji (połowę kupioną w latach 2017 i 2018 powyżej 3 złotych), po czym odkupie w podobnej cenie licząc na cokolwiek. W ten sposób pięknie obniży się podatek do zapłaty.

Ciekawe, co by się stało, gdyby połowa drobnych powieszonych tu wyżej zrobiła jak ja.
  • Pozytywy Autor: ~Szkapa_triton

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -2,65% 2,20 2020-10-28 16:18:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.