Forum Giełda +Dodaj wątek

powinno być dobrze

Zgłoś do moderatora
a dlaczego?
1. pojawił się komunikat (podmioty uczestniczące w nwza) o tym że ing ma 5 mln akcji więc myślę ze będą zwiększali zaangażowanie skoro nigdy nie podawano informacji że są w akcjonariacie- póki co jak przeliczyłem mają niecałe 4% powyżej 5 muszą podać jnfo o zasiadaniu w akcjonariacie a taki niewątpliwie wpływa na wzrost notowań
2.posiadane zasoby gotówki
3. mimo wszystko skup może "rozruszać" kurs
4. informacje np dzisiejsze w Pulsie Biznesu które wyłapują spółkę gdzie wskazują na zasoby gotówkowe i wycenę spółki co może przynieść nowych inwestorów.

A zresztą zobaczymy
  • powinno być dobrze Autor: ~michu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA -6,01% 0,62 2026-05-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.