Forum Giełda +Dodaj wątek

Power Media - dzisiaj dywidenda!

Zgłoś do moderatora
Na wykresie z interwałem miesięcznym możemy zaobserwować trend wzrostowy, który jednak zatrzymuje się pod kluczowym oporem. Razem z linią trendu tworzy to szeroką formację trójkąta. Jeżeli doszłoby do wybicia górą, byłby to naprawdę silny sygnał kupna.

Na wykresie tygodniowym można zaobserwować tworzenie się coraz wyższych „półek” cenowych. Pod tą ostatnią można umieścić zlecenia obronne. Jak widać panuje pewna, nieregularna tendencja wzrostowa, której dynamiki powinno nadać wybicie ponad główny opór.

Dzisiaj jest ostatni dzień na „załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 0,07 zł. Dzień wypłaty to 16 czerwiec.

Wykresy oraz tabela dywidend innych spółek: http://comparic.pl/listings/sezon-na-dywidende-power-media/
  • Power Media - dzisiaj dywidenda! Autor: Comparic.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 0,90% 22,50 2022-05-20 14:55:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.