Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: -26,58%

Portfel inaczej

Zgłoś do moderatora
To jest portfel widziany z puli GPW powyżej 5%:
https://www.stockwatch.pl/inwestor/ABS-Investment-SA.aspx
Portfel rósł przez ostatnie 2 sesje po 5 mln zł i i wzrósł w 2 dni z 20,52 mln do 30,98 mln zł obecnie. Spółka informuje również o osiągnięciach w inwestycjach w akcje nie notowane na giełdzie. Nie widzimy w tym portfelu inwestycji poniżej 5%. Bardzo możliwe, że przyjdzie taki moment, gdy dzienny zysk wyniesie 20-50 mln zł. Trzeba uwzględnić potencjał Remorsolu oraz fakt aktywnego wejścia Ciszewskiego i Górskiego w ich firmy portfelowe. Tu wszystko jest możliwe, a widłowy będzie miał robotę.
  • Portfel inaczej Autor: ~defenetre

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABSINVEST -9,02% 1,16 2021-12-03 16:23:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.