Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -34,68%

Pompa ciepła – wizytówka nowoczesnego osiedla.

Zgłoś do moderatora
Pompa ciepła – wizytówka nowoczesnego osiedla

https://finanse.wp.pl/gigantyczne-podwyzki-cen-mieszkan-w-tym-roku-nawet-o-12-procent-pozniej-znowu-w-gore-6785031958301248a

Z takiego rozwiązania skorzystano np. w Łebie, modernizując kotłownię dla dwóch budynków wielorodzinnych o powierzchni po 2500 m2, liczących łącznie 110 mieszkań. Zastosowano wówczas kaskadę pomp ciepła Nibe Fighter 1330 60 kW – w skład instalacji weszły trzy takie pompy ciepła, zapewniające przygotowanie wody grzewczej i ciepłej wody użytkowej

  • Pompa ciepła – wizytówka nowoczesnego osiedla. Autor: ~Expert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOEXP -0,68% 7,25 2022-10-04 11:29:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.