Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: -6,65%

Pomimo sporego majątku skąd ta niska wycena?

Zgłoś do moderatora
Każdy kto korzysta z biznes radaru z łatwością wyszuka tę perłę. Pomyśli tu nie można stracić. Najpierw kupuje później zaczyna czytać.

Gdy już myślę sobie, to nie nie może niżej spaść ze strachem przeglądam aktualności:
https://www.imsig.pl/pozycja/2025/233/KRS/1478037,MIASTECZKO_SIEWIERZ_JEZIORNA_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84

Adres w ciemno bym trafił.... siewierz jeziorna oddział w szczecinie to nawet Bareja nie wymyśli...


Gdyby nie te akcje uprzywilejowane to bym był spokojny że emisji nigdy nie będzie, ale....
  • Pomimo sporego majątku skąd ta niska wycena? Autor: ~asdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA -0,34% 1,48 2025-12-17 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.