Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,50%

Pomalutku, tak nieznacznie - jednak w górę.

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chodzi o kurs KVT, choć - moim skromnym zdaniem i tak jest bardzo tanio...Niczego nikomu nie sugeruję, jednak Spółce powinny pomagać wysokie kursy walut i realizowane, dość dawno podpisane kontrakty w UE.
  • Pomalutku, tak nieznacznie - jednak w górę. Autor: ~lolo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRVITAMIN 3,48% 13,10 2022-12-09 16:26:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.