Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,86 zł , zmiana od tamtej pory: -69,39%

polski gamedev

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/artykuly/gaming/20211005/raport-the-game-industry-of-poland

„The Game Industry of Poland – Report 2021” to już kolejna edycja dokumentu, w którym autorzy przedstawiają aktualną sytuację polskiej branży gier. Według danych z sierpnia 2021 roku, w Polsce funkcjonowało 470 studiów, które zatrudniają łącznie 12,1 tys. pracowników. Przychody wygenerowane przez spółki z sektora gier wyniosły w 2020 roku 969 mln euro. Jednak w raporcie podkreślono, że największe przychody w polskiej branży gier osiąga CD PROJEKT. Za warszawską spółką plasuje się PlayWay, PCF Group, Creepy Jar, Bloober Team, All in! Games, Forever Entertainment oraz 11 bit studios. Wysokie przychody są osiągane również przez producentów gier mobilnych – Ten Square Games, Huuuge Games oraz BoomBit.
  • polski gamedev Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 5,00% 2,10 2022-05-16 16:36:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.