Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: 17,04%

Polecam grupę inwestorów

Zgłoś do moderatora
Moze to kogos zainteresuje : grupa inwestorow fundamentalnych w ktorej prowadzony jest na biezaco autentyczny portfel inwestycyjny. W zeszlym roku moga sie pochwalic 380 % stopa zwrotu. Polecam. Grupa Inwestorow Fundamentalnych. Portfel inwestycyjny. https://t. me/GrupaInwestorow Między t. - me należy usunąć spację
  • Polecam grupę inwestorów Autor: ~Pro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANTANDER -1,01% 15,22 2021-06-16 12:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.