Zapewne będą drobne wahania ceny ale
sądząc po wystawionych ofertach sprzedaży
to w drobnych rękach jest minimalna ilość akcji.
Większość akcji pozbierana jest w silnych rękach.
A co za tym idzie bujanie ceną minus 0,7-1 zł
mija się z celem.Możliwość zebrania małej ilości
a ryzyko podebrania akcji które mają niższą cene.
Nt.innych wieści umów nie mam wiedzy więc nie spekuluję.
Oczekuje dalszego STABILNEGO wzrostu ceny.
Z poważaniem wasz K-w.