Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,60 zł , zmiana od tamtej pory: 3,23%

pojawiła się dobra rekomendacja

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20171018/haitong-bank-wystawil-rekomandacje-dla-dom-development-lc-corp-robyg-i-ronson
z ceną docelową 92,40, chociaż 1 września była 101,10 DM mBanku ale jak tyko skończy się korekta, to myślę, że będzie rajd na północ.
  • pojawiła się dobra rekomendacja Autor: ~domovnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,97% 83,20 2020-05-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.