Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: -1,48%

podjęcie decyzji o objęciu funkcji Dyrektora Finansowego w Spółce.

Zgłoś do moderatora
SKYSTONE CAPITAL SA Uzupełnienie raportu numer 60/2015 w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej

21.08. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący z plikiem 61/2015

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Skystone Capital S.A. (dalej jako: "Spółka") raportem bieżącym numer 60/2015 z dnia 21 sierpnia 2015 r. poinformował między innymi, iż w dniu 20 sierpnia 2015 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie powołało w skład Rady Nadzorczej Pana Jarosława Wikalińskiego, Pana Piotra Gajka, Pana Jarosława Karasińskiego oraz Pana Michała Barłowskiego.
  • podjęcie decyzji o objęciu funkcji Dyrektora Finansowego w Spółce. Autor: ~Ggolas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MDIENERGIA 0,00% 3,33 2019-05-24 16:25:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.