Forum Giełda +Dodaj wątek

PO JAKIM KURSIE MACIE DYWIDENDE ZAKSIEGOWANA I DLACZEGO?

Zgłoś do moderatora
Jw

macie jakies dokumenty ktore upraniwja KREDYT BANK do ksiegownai po kursie zakupu czyli nizszym niz sredni kurs NBP ORAZ SPRZEDAZY????


KB dosatje na specjalnie walutowy rachunek div netto w CZK a wypalca wg kursu zakupu !!!!! czyli nizsze w ten sposb zarbiajc duze pienidze na spreadzie,a nigdzie dokumentu neima ze tak moze zorbic zadnego!!!!!!!


Prosze Was o pilne info!!ps w mojej ocenie po kursie srednim NBP winnein wypalcac albo rynkowym anie swoim zakupu ktory jest o wiele nizszy

PILNE!!!!!!!!!!!!!!!
  • PO JAKIM KURSIE MACIE DYWIDENDE ZAKSIEGOWANA I DLACZEGO? Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 4,21% 94,00 2021-01-19 15:45:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.