Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 800,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,57%
Więc być może po wakacjach .

Pamiętam p. Rejczaka ale on tu wówczas pracował , natomiast my prowadzimy Konkurs społecznie i podobnie jak Ty mamy swoje zajęcia i ograniczony czas - stąd pewne uproszczenia w Regulaminie w stosunku to gry w realu - chociaż jesteśmy dość blisko.

W roku 2021 mieliśmy zlecenia z limitem aktywacji na życzenie jednego z kolegów ,
możesz sprawdzić ówczesny Regulamin ( punkt 10 ) np na tym wątku :
https://www.bankier.pl/forum/temat_konkurs-mini-max-wrzesien-2021,10523029,1.html
było więcej zamieszania niż korzyści a kolega szybko stracił zainteresowanie .

Nie wykluczamy powrotu do zleceń z LA , ale nie teraz .
Masz już swoje rubryczki i jak chcesz bawić się z nami na obecnych zasadach - ZAPRASZAMY !
Jeśli natomiast grasz wyłącznie zleceniami z LA - to być może po wakacjach .
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.