Forum Giełda +Dodaj wątek

Plan finansowy PSF - pytanie do prezesa

Zgłoś do moderatora
Witam.

Aby zachecic Inwestorow do zwrocena uwagi na spolke czy moze Pan przedstawic Plan fiansowy PSF na najblizesz Kwartaly?

Przychody i zysk netto wystarcza Q2 2015 - Q2 2015.

Mam nadzieje ,ze jest jakis plan/ budget. (brak takiego planowania koczy sie syuacja obecna) Odpowiedziec "trudno nam powiedzec " slyszymy od 2 lat.
  • Plan finansowy PSF - pytanie do prezesa Autor: ~fee

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.