Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,30 zł , zmiana od tamtej pory: 17,20%

Pisałem PZU krzyż śmierci to mnie wyśmiano

Zgłoś do moderatora
prof_wiatr odpowiada ~Haha2024-09-02 13:27IP 79.185.34.*
Ten bank 90% sesji zalicza samo dno jeżeli chodzi o banki !Nie wierzę żeby banki szły na nowe szczyty, tu wszystko będzie zależało w jakim tempie FED będzie można bnizal stopy procentowe. Co więcej Goldman Sachs napisał, że w tym roku NBP obniży stopy procentowe, więc nie widzę przesłanek do nowych szczytów na bankach.Jedynie co mnie zastanawia, na PZU mamy krzyż śmierci a on jest w wigbanki i ma dużą wagę to jak mocno ten temat index będzie pchał w dół czy inne banki na tym nie skorzystają.--------------------------------------------------------------------------------najbardziej rozbawił mnie ten "KRZYŻ ŚMIERCI". JESTEŚ "SŁODKI"..xD:
  • Pisałem PZU krzyż śmierci to mnie wyśmiano Autor: ~Hihi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY 0,00% 107,00 2025-10-08 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.