Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,90 zł , zmiana od tamtej pory: 17,43%

Photon skupuje własne akcje!!

Zgłoś do moderatora
Treść raportu:
Zarząd Photon Energy N.V. informuje, że w dniu 14 października 2020 r. Photon Energy N.V. nabył 1767 akcji Photon Energy N.V. po cenie 10,00 zł za jedną akcję. Łączna kwota zgłoszonych transakcji to 17 670 zł.

Przed zawarciem ww. Transakcji Photon Energy N.V. posiadał 8.782.233 akcje Spółki, co stanowiło 14,64% kapitału zakładowego Spółki i nie dawało prawa głosu na walnym zgromadzeniu Spółki.

Po zawarciu wyżej wymienionych transakcji Photon Energy N.V. posiada 8 784 000 akcji, które stanowią 14,64% kapitału zakładowego Spółki i nie dają prawa głosu na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Spółki.
  • Photon skupuje własne akcje!! Autor: ~analityk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,79% 12,80 2021-06-14 14:20:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.