Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: 5,31%

perspektywy

Zgłoś do moderatora
Teraz to tylko przepychanki. Prawdziwa jazda zacznei się dopiero po opublikowaniu szacunkowych wyników za 2022 rok. Nie wiem kiedy podadzą szacunki. Skonsolidowany raport za 2022 zostanie opublikowany dopiero 23 kwietnia, ale myslę że do tego czasu kurs dojdzie już do 4 zł. Więc po opublikowaniu raportu raczej już wielkich zmian nie będzie. Chyba, że pojawi sie jakieś kolejne ciekawe info o akwizycji, albo kolejny odcinek telenoweli o sprzedaży farm PV. Na tę chwilę spółka ma na koncie ok 1 mld zł (w uproszczeniu, bo faktycznie dużą część gotówki pożyczyła TDJ) i nie wiadomo co zamierza z tą gotówą zrobić. na pewno nie palą się do wypaty dywidendy.
  • perspektywy Autor: ~Antoni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAMUR -0,91% 3,69 2023-03-24 14:06:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.