Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,95 zł , zmiana od tamtej pory: 228,06%

Pelna kontrola nad kursem..

Zgłoś do moderatora
tak naprawde sprzedajacych jest malo, umówione pakietówki wprowadzaja drobnice w błąd. Mysle ze w kazdej chwili mozliwe jest mocne pociągnięcie kursu w górę. Czwartek potwierdzil fakt bardzo dziurawej podaży, W poniedzialek chca jeszcze tanio dokupic ponieważ zrobiono klasyczny trik , czyli mocno wybrano i na koncu cofajac popyt spowodowano watpliwosci kupujacych .Obserwujac cala tą akcje nabralem przekonania o bardzo bliskim zakonczeniu korekty.Wbrew fiksowi mamy swiece przenikania i wskaznik zmiennosci mocno rozbujany .Taki uklad może przyniesc dobry zarobek.
  • Pelna kontrola nad kursem.. Autor: ~Pet

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,80 2022-05-18 16:26:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.