Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,90 zł , zmiana od tamtej pory: 11,18%

PCF lepiej zarabia niż CD Projekt

Zgłoś do moderatora
"Firma planuje dalszy wzrost zatrudnienia. Obecnie w grupie pracuje ok. 450 osób.
PCF Group opublikowało w poniedziałek wyniki za III kw. Zysk netto spółki wzrósł rok do roku o 440 proc. do 24,7 mln zł, a przychody zwiększyły się dwukrotnie do 54,5 mln zł."
  • PCF lepiej zarabia niż CD Projekt Autor: ~Henio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -9,24% 49,92 2022-01-24 17:02:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.