Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,08 zł , zmiana od tamtej pory: 14,87%

Pawełek zaburza kurs

Zgłoś do moderatora
Jak chce tanio zbierać to jest info o czasowym zamknięciu lub skupie np po 50 groszy lub ściągnięcie z giełdy jak chce żeby rosło puszcza info o przejęciu orzełka co było nie realne i tak dorabia do pensyjki.Musimy troszkę pieniążków stracić żeby ten nasz narodowy champion mógł się dorobić w końcu dostał statuetkę przedsiębiorcy roku to teraz pokazał swoje oblicze.Te jego ckliwe listy do akcjonariuszy o sztuce inwestowania (wielu młodych w to uwierzyło) , rejestrowanie firmy jako fundacja na zasadach Luksemburgu. I trzymanie kursu na wodzy żeby zebrać jak najwięcej i jak najtaniej a potem jak firma zaczyna dobrze prosperować nagle wycofanie z GPW
  • Pawełek zaburza kurs Autor: ~Realista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL -0,21% 2,40 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.