Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,28 zł , zmiana od tamtej pory: -49,12%
................. puściło, to teraz 2 zeta ...............................................................
................ prawdą jest że drobnym podwykonawcą zalegają z płatnościami po pół roku .............................
prawdą jest że pozbywają się najgorszych punktów kosztowych (kula u nogi) i najlepszych dla ceshu
z ponad 150 zostawią z 80 szt i przekształcą w dobrze prosperujące punkty i chyba wtedy cap to pogoni = czyli to trochę potrwa (chociaż biedra od gołego placu powstaje w 3 miechy ? :-) )
potencjał jest ogromny mieli ponad 2 mld przychodów czyli będą mieli połowę miliard przy 10 % zysku to 100 baniek rocznie na to chyba znajdzie się ktoś chętny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 3,57% 1,16 2023-02-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.