Forum Giełda +Dodaj wątek

Otmuchów: wyniki 
zależne od Odry

Zgłoś do moderatora
Otmuchów: wyniki 
zależne od Odry

Patrząc przez pryzmat obecnej wyceny, najdroższymi spółkami są wspomniany już Wawel oraz Otmuchów. O ile jednak ta pierwsza jest jednym z faworytów analityków, o tyle druga już niekoniecznie.
– W przypadku Otmuchowa, ze względu na współpracę z dyskontami, istnieje ryzyko związane z utratą kontraktów, które zmaterializowało się w wynikach za I kwartał – mówi Kozieł. Wynikom Otmuchowa mogą natomiast pomóc nowe linie produkcyjne i kontrakty. – Otmuchów w dalszym ciągu nie pokazał efektów restrukturyzacji przejętej Odry i dlatego wyniki za IV oraz I kwartał były słabe. Warunkiem poprawy rezultatów grupy są lepsze wyniki Odry. Dopóki się one nie pojawią, nie liczyłbym na wzrost kursu – mówi Kaptur. W najnowszej rekomendacji dla akcji Otmuchowa DM PKO BP obniżył zalecenie do „trzymaj" z „kupuj" z ceną 10,32 zł.
  • Otmuchów: wyniki 
zależne od Odry Autor: ~trolll

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -0,90% 1,10 2020-04-02 13:11:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.