W sierpniu 2021 roku Emitent nabył prawo użytkowania wieczystego wraz z prawem własności budynków i budowli znajdujących na terenie Wytwórni Konstrukcji Stalowych "OSTROWIEC" Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nabycie aktywów o wartości księgowej 5.613.645 PLN nastąpiło w wyniku przyjęcia przez syndyka masy upadłości oferty Emitenta jako najkorzystniejszej na zakup majątku po upadłej Wytwórni Konstrukcji Stalowych "OSTROWIEC" Sp. z o.o. i potwierdzone przez Radę Wierzycieli.