Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,73 zł , zmiana od tamtej pory: 169,27%

Orzeł Biały - oznaki końca korekty?

Zgłoś do moderatora
Podczas wczorajszej sesji spółka zyskała 7,1%. Była to najmocniejsza sesja w trwającej od kilkunastu dni korekcie po wcześniejszym dynamicznym wybiciu. Dwie ostatnie świece tworzą tzw. formację objęcia hossy, która ma pozytywną wymowę. Kluczowy jest jednak powrót aktywności kupujących, który daje nadzieję na zakończenie korekty. Jeżeli wczorajsze odbicie będzie kontynuowane również dzisiaj to szansa na dalsze wzrosty stanie się bardziej realna.
link 
  • Orzeł Biały - oznaki końca korekty? Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,77% 26,20 2021-09-24 16:43:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.