Niedawno natknęłam się na książkę "Potęga opowieści" Jima Holtje'a. Zawsze interesowało mnie psychologiczne podejście do sprawy, wszelkiego rodzaju pochylenie się nad komunikacją oraz jej ulepszeniem. Tak niewiele trzeba, by nasz rozmówca poczuł się przez nas szanowany, szkoda, że tak niewiele osób się tym przejmuje. Jest dużo książek na ten temat, ta jednak urzekła mnie tym, że poprzez anegdoty np. Dolada Trumpa możemy zobaczyć, jak należy ulepszyć poziom naszej komunikacji.