Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,10 zł , zmiana od tamtej pory: -26,27%

OPONEO.PL Sygnał techniczny: neutralny

Zgłoś do moderatora
bardzo niskie obroty utrudniają techniczną interpretację bieżącej sytuacji. Wygląda na to, że kurs osiągnął poziom równowagi wyznaczonej przebiegiem 200-sesyjnej średniej. MACD znajduje się u progu wygenerowania sygnału kupna, co jednak przy braku większej zmienności (we wzrostowym kierunku) oraz reakcji na obrotach, ma znikome znaczenie. http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/24730-przeglad-techniczny-lotos-oponeo-pl
  • OPONEO.PL Sygnał techniczny: neutralny Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL -1,90% 36,20 2022-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.