Forum Giełda +Dodaj wątek

opine - ludzie o bbi i sukaczu

Zgłoś do moderatora
eldomino 2009-12-22 zgłoś nadużycie

same śmiecie . a sukacz jak zwykle wydymal sie na IZNS dzis juz 500% od sprzedazy up.czekam az wywali instala lublin po zeta. wtedy kupujemy !
lukas 2010-01-02 zgłoś nadużycie

zadnych spolek z BBI cap i Rubicon partners ...to smiecie jakich malo i drukarze.... a gdzie fundamenty...
olo 2010-01-18 zgłoś nadużycie

trzymajcie się z dala od tych przekrętów i pana sukacza tym bardziej. Nieudacznik giełdowy
xyz 2010-02-08 zgłoś nadużycie

pamietam cie sukacz z pepeesu - wydoiles co mogles i hyc ze spolki...a zapowiadales pomoc w nowych inwestycjach...nigdy wiecej bbi - pod kazda postacia!
ziemniak 2010-02-17 zgłoś nadużycie

pamietam cie sukacz z pepeesu - wydoiles co mogles i hyc ze spolki...a zapowiadales pomoc w nowych inwestycjach...nigdy wiecej bbi - pod kazda postacia!
ziemniak 2010-02-17 zgłoś nadużycie

ściema. Popatrzcie na spółeczki BBI, w spółkach powiązanych sami znajomi, transakcje pomiędzy sobą a potem takie głodne kawałki. Ci goście pracują kompletnie bez nadzoru, zobaczcie sobie Rady Nadzorcze. Spółki portfelowe, dobre sobie :-) CafeNews - padaka+konflikt, CartridgeWorld - padaka, Listonik - wydmuszka, Billbank - zero pomysłu, przespali rynek, Exorigo - nierozwiązywalny konflikt, Tell - zero dalszego potencjału. W tle grupka Rubicon, niby to robiąca wokół BBI, gromadka znajomych. A Sukacz opowiada historie, że wszystko OK. Ale jaja. To jeszcze nic, zobaczcie sobie na BBI Development, to dopiero jest miszczostwo w robieniu drobnicy w jajo :-)
he, he 2010-02-18 zgłoś nadużycie

Zalosny ten BBI. Poki w Polsce nie zmieni sie charakter inwestycji IT beda blokowane naprawde ciekawe projekty. Nie wyobrazam sobie zeby na zachodzie inwestowano w liste zakupow - przeciez to gorzej niz zalosne. Jesli ktos nie zna sie na IT to puszcza kase tylko w proste projekty ktore mozna zrozumiec w max 1min.
bano 2010-05-31 zgłoś nadużycie


pb.pl
  • opine - ludzie o bbi i sukaczu Autor: ~beebee

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA -7,89% 1,05 2020-07-07 15:06:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.