Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,80 zł , zmiana od tamtej pory: -5,56%

Oni chyba walczą z rządem PiS.

Zgłoś do moderatora
Dywidenda w wysokości 0,30 zł, to ochłap, to 2,77% przy cenie 10,80. Boss pisze, że resztę przeznaczą na budowę dodatkowych linii włókien. Pajace, Nowitę z włókninami sprzedali a teraz w włókniny pchają się bo mają nadzieję, że covid będzie wieczny, dodatkowo chcą sprzedać wykładziny. Miałem nadzieję, że Moska i Sobik mając taką kasę w firmie, mają też rozum w głowie ale pomyliłem się. Jest jeszcze możliwość, że ci dwaj są wielkimi wrogami obecnego rządu i dali malutką dywidendę aby budżet państwa miał mniej. Przy tych 0,30 zł, budżet dostanie tylko około 2 500 000 zł i to będzie cegiełka do obalenia rządu i stanie się tak jak Rostowski mówił: "pinindzy nima".
  • Oni chyba walczą z rządem PiS. Autor: ~ciekawski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -2,39% 10,20 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.