Wy zamiast złorzeczyć, powinniscie Ole dziekowac. Facet znal firme, swoja decyzja pokazał co o niej mysli i czy widzi nadzieje, pokazał wam przyszly kierunek. A wy co?obwiniacie go za sytuacje, woleliście sluchac slodkiego pierdzenia prezesa o 25 letniej przyszlosci. I jak na tym wyszliscie?