Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,36%

Odstąpienie od umowy o wykonanie inwestycji budowlanej...

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Zarząd spółki PROJPRZEM MAKRUM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy ("Emitent") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 13/2019 z dnia 06 września 2019 r. informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 03 października 2019 r. powziął informację o odstąpieniu w dniu wczorajszym, tj. 02 października 2019 r. przez spółkę PREH Car Connect Polska Sp. z o.o. (jako Zamawiający), od umowy na realizację inwestycji budowlanej pn.: "BUDOWA HALI PRODUKCYJNEJ z BUDYNKIEM SOCJALNO - BIUROWYM, w tym rozbudowa i przebudowa zakładowych sieci i przyłączy: kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowych, wodociągowych i elektrycznych, rozbudowa i przebudowa zakładowych dróg wewnętrznych i parkingu oraz budowa zjazdu w Siemianicach", zawartej dnia 05 września 2019 r. ze spółką zależną Emitenta Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (jako Wykonawcą), z przyczyn niezależnych od Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. W umowie ustalono wartość wynagrodzenia umownego Wykonawcy w wysokości 13.789.794,47 zł netto. Zgodnie z umową w związku z odstąpieniem od umowy ze strony Zamawiającego z przyczyn niezależnych od Projprzem Budownictwo Sp. z o.o., Zamawiający zobowiązany jest zapłacić Projprzem Budownictwo Sp. z o.o za dotychczas wykonane prace i poniesione koszty Wykonawcy związane z początkową fazą inwestycji budowlanej."

Źródło: http://bit.ly/2o96AKK 
  • Odstąpienie od umowy o wykonanie inwestycji budowlanej... Autor: ~Romano74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -3,72% 12,95 2019-12-06 12:36:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.