Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -50,99%

ODPISANIE TRÓJSTRONNEGO LISTU INTENCYJNEGO

Zgłoś do moderatora
Wczoraj wieczorem podane info....
Tak jakby umknęło?:)

Zarząd Spółki Intelligent Gaming Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Spółka") (w trakcie przekształcenia na Milisystem S.A. z siedzibą w Warszawie) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości informację, że w dniu 15 września 2022 roku Spółka podpisała trójstronny list intencyjny ze spółkami nowych technologii - informatycznymi, obsługi i produkcji bezzałogowych statków powietrznych, tworzącymi oprogramowanie oraz rozwiązania dla dronów i systemów bezpieczeństwa.

Partner DroneHub Group Sp. z o.o. (https://dronehub.ai/) jest jednostką działającą w branży informatycznej i technologii statków bezzałogowych, zajmującą się w szczególności projektowaniem, programowaniem oraz instalacją urządzeń dla dronów i bezzałogowych urządzeń latających. Dronehub dostarcza innowacyjne rozwiązanie do monitorowania i inspekcji strategicznych obszarów państwa oraz krytycznej infrastruktury przedsiębiorstw. Wykorzystując autorskie oprogramowanie i sztuczną inteligencję, drony własnej produkcji oraz innych producentów przeprowadzają zaplanowaną misję zwiadowczą dostarczając danych do centrum dowodzenia. Proces nadzoru i wykonywania zadania może trwać całodobowo (24/7/365), bez względu na warunki atmosferyczne (+/- 40*C), bez udziału człowieka, z uwagi na wykorzystanie autorskiej technologii autonomicznego ładowania i/lub automatycznej wymiany baterii. Rozwiązanie to wykorzystywane jest przez największe przedsiębiorstwa w kraju i za granicą. DroneHub posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami zaprezentowanymi na swojej stronie internetowej.
Grupa DroneHub dysponuje szerokim wachlarzem rozwiązań opatentowanych w kraju i za granicami Polski. DroneHub posiada rozwiązania w zakresie bezzałogowego przenoszenia ładunków (do 5 kg) oraz kinetycznego zwalczania i unieszkodliwiania roju dronów.

DroneHub współpracuje z wiodącymi w Europie agencjami (Europejska Agencja Kosmiczna & Europejska Agencja Obrony) (European Space Agency & European Defence Agency). Agencje te po raz pierwszy w historii podjęły współpracę z prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w budowie i obsłudze dronów.

Drugim partnerem i sygnatariuszem listu intencyjnego jest PrimeBit Investments S.A. (https://primebitinvestments.com/), spółka która inwestuje w przyszłość branży IT - oprogramowanie w modelu SaaS oraz gry. Spółki, które wchodzą w skład PrimeBit Investments tworzą oprogramowanie dla wszystkich branż, dedykowane dla każdego klienta.

List intencyjny jest kolejnym krokiem Zarządu w celu realizacji kierunków rozwoju, w branży militarnej, nowych technologii oraz systemów bezpieczeństwa osób i mienia osób prywatnych, instytucji rządowych oraz przedsiębiorstw dysponujących strategicznymi obiektami infrastrukturalnymi.

W ślad za podpisanym listem intencyjnym Zarząd podejmuje działania zmierzające do uzyskania korzystnych warunków współpracy i maksymalnego zwiększenia sprzedaży produktów istniejących oraz nowo zaprojektowanych.
  • ODPISANIE TRÓJSTRONNEGO LISTU INTENCYJNEGO Autor: ~Nowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 9,16% 0,30 2023-01-27 16:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.