papier prawdopodobnie został częściowo oczyszczony z g.... i idąc za ciosem proponuję oczyścić z g.... to forum. Primo nie karmić trolli.... nie muszę chyba ich wymieniać ;-))) trolle z braku argumentów wypisują tu coraz większe idiotyzmy, które są nie tylko żenująco słabe, ale wręcz absurdalne. Czasem mam wrażenie, że trolle są pod wpływem różnych substancji, bo żaden, nawet najgłupszy przedstawiciel gatunku ludzkiego, nie napisałby czegoś tak niewiarygodnie idiotycznego, będąc w pełni władz umysłowych...
Secundo... proponuję zostawić historię za nami i przejść do analizy przyszłości w szczególności zapowiadanej jeszcze w tym roku strategii wejścia na tzw zachodnie rynki... jakie szanse ? Jakie zagrożenia ?
Pozdrawiam samodzielnie myślących Inwestorów