Az korci, zeby pograc na powrot marca - zbicie o 70% i podpitka o 300% z poziomu zbicia.
Tradycyjnie oblowia sie ci z gotówka i ryzykanci, którzy wyjda z akcji w odpowiednim momencie, zeby odkupic na dnie.
MI zal pozbywac sie tych novavisowych megawatów - za kazda sprzedaza czesci pakietu robia podbitke :).