Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,00 zł , zmiana od tamtej pory: -36,00%

ocena raportu 3Q

Zgłoś do moderatora
myślę, że wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Co prawda zysk netto niższy niż rok temu, ale gdyby nie jednorazowo większe koszty (zabezpieczenie przed skróceniem przedawnienia) to także tutaj byłby spory wzrost. Nadal najtańszy i perspektywiczny windykator! Rozwój we Włoszech jak i w PL zgodnie z planami. Dzisiaj kolejna emisja 60 mln obligów. Widać, że nie zadowalają się tym co już mają. Co się odwlecze... Rynek w końcu to dostrzeże :)

  • ocena raportu 3Q Autor: ~ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST -0,52% 19,20 2023-11-29 12:44:00
2023-11-29
Wyniki finansowe
2023-11-21
Przydział obligacji serii AA1
2023-11-10
Asymilacja akcji BEST S.A.
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.