Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,88 zł , zmiana od tamtej pory: -4,10%

Obudź się Prezesie !!!

Zgłoś do moderatora
Panie Prezesie,
Spółka jest mało popularna i dlatego „nie rośnie”
Jeśli Panu na tym nie zależy nie należało „wchodzić” na giełdę.
To rodzaj pewnej odpowiedzialności.
Niestety jak widać nie wystarczą kontrakty z Microsoftem i Generalną...,
Komunikacja ze Światem to jedna z podstawowych kompetencji w spółkach giełdowych.Jeśli nie ma Pan na to ochoty,czasu,pieniędzy proszę to nam przekazać - pożegnamy się godnie i z szacunkiem.
  • Obudź się Prezesie !!! Autor: ~Ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROMISE -4,10% 4,68 2020-11-25 11:54:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.