Ustawcie automat na skupie trochę wyżej powiedzmy na 4,10 to nie uwalę kursu na koniec dnia bo przy tych obrotach to sprzedając codziennie 10 akcji po cenie z automatu mogę utrzymywać kurs poniżej 3,8 jeszcze bardzo długo. Taka to spułka , mierne obroty , jakieś śmieszne infa i zero konkretów. Może jakieś przychody znajdą się w sprawozdaniu ? Jak tak to odszczekam.