Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,50 zł , zmiana od tamtej pory: -23,02%

Obawiałbym się o wieszanie na hakach- jak wytłumaczyć sołowanie sim...

Zgłoś do moderatora
pozostaje tylko kasowanie wątków- tradycyjnie dla spółdzielni i jednomyślności obowiązkowej, fakty nawet można zakrzyczeć ;

Simfabric. 29.05.2023r.     
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 19/2023 z dnia 5 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Gardenia na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 26 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Nuuvem Store oraz Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Hottest New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Gardenia-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8549291.html

Simfabric. dn. 22.05.2023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 18/2023 z dnia 4 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Quantum Storm na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 19 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Featured New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gry. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gry.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Quantum-Storm-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8544726.html

Simfabric, dn. 02.05.20023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 14/2023 z dnia 20 kwietnia 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do 3 gier gier (Saboteur!, Saboteur II: Avenging Angel, Saboteur SiO) na konsole komputery PC (dalej jako: Gry) po 48 godzinach od wydania Gier w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie powyższych Gier również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-3-gier-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8533367.html

  • Obawiałbym się o wieszanie na hakach- jak wytłumaczyć sołowanie sim... Autor: ~elicca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,99% 20,40 2023-11-30 15:44:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.