Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,02 zł , zmiana od tamtej pory: 21,89%

NTT System: Na zmianę mentalności trzeba pracować przez lata

Zgłoś do moderatora
Cytat:"– Jeżeli chcemy, jako Polacy, być porównywani do Holendrów, Niemców czy Szwedów, musimy nie tylko wydajnie pracować ale również tak samo się rozwijać – czyli odpowiedzialnie. To znaczy: szanować pracowników, zapewniać im szanse na równy rozwój, nie generować niepotrzebnych odpadów, a już powstałymi dobrze zarządzać – mówi Tadeusz Kurek, Prezes Zarządu NTT System S.A., jedynej w Polsce firmy posiadającej wiodący na świecie certyfikat zrównoważonego rozwoju dla produktów IT, TCO Certified."

Źródło: https://biznes.wprost.pl/technologie/10953766/tadeusz-kurek-ntt-system-na-zmiane-mentalnosci-trzeba-pracowac-przez-lata.html 
  • NTT System: Na zmianę mentalności trzeba pracować przez lata Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -2,00% 4,90 2023-02-08 16:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.