Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,73%

Nowy projekt INC

Zgłoś do moderatora
Grupa INC stworzyła platformę Raiseman, w której chce połączyć finansowanie społecznościowe z tokenami.
Kwestie technicznie już są dopracowane, pozostało jeszcze zaczekać na wyjaśnienie wymogów prawnych.
— W tym projekcie mamy 70 proc. udziałów. Pozostałe udziały należą do Codeaddictu, który zapewnia technologię. Z naszych obserwacji rynku wynika, że część osób chce wspierać poszczególne projekty gier, ale nie inwestować w spółki — mówi Sebastian Huczek, wiceprezes INC.
Platforma ma łączyć finansowanie społecznościowe z oferowaniem udziałów w zysku z projektów. Pomysłem wstępnie zainteresowana jest Giełda Papierów Wartościowych.
— Osoba, która wesprze projekt, otrzyma bonusy i prawo do określonego udziału w przychodach z danej gry, filmu czy innego projektu. Docelowo chcemy, aby taki inwestor otrzymał oparty na smart contract token, którym będzie mógł handlować. Natomiast jest to obszar, który wymaga jeszcze doprecyzowania pod względem regulacyjnym. GPW zainteresowała się tym tematem w związku z wdrażaniem inicjatywy GPW Private Market, która ma być platformą obrotu wtórnego stokenizowanymi aktywami cyfrowymi — dodaje Sebastian Huczek.
Pierwsze zbiórki na platformie Raiseman mają pojawić się jeszcze w tym roku.
  • Nowy projekt INC Autor: ~mati

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFG 1,98% 25,80 2020-10-29 16:49:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.