Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,90 zł , zmiana od tamtej pory: -4,53%

nowy projekt

Zgłoś do moderatora
Tak szybko się nie spodziewałem
"Dziś wychodzimy wspólnie z Polskie ePłatności S.A.iTeam4U Sp. z o.o. w projekcie Simapki, która jest funkcjonalną i prostą w obsłudze aplikacją mobilną dla punktów sprzedaży detalicznej;
Wspólnie z partnerami dostarczamy produkty, które zwiększają zakres usług i atrakcyjność sklepów, a także pozwalają zarabiać dodatkowe wynagrodzenie!"
  • nowy projekt Autor: ~ktoś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POINTPACK -0,99% 40,00 2023-12-08 16:07:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.