Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,06 zł , zmiana od tamtej pory: -48,02%

Nowy prezes Atende

Zgłoś do moderatora
Co sądzicie o nowym prezesie? Ja myślę, że znajdzie klientów za granicą i wyprowadzi spółkę na szerokie wody ;)

Warszawa, 24.06.2021 (ISBnews) - Rada nadzorcza Atende powołała Marcina Petrykowskiego na stanowisko prezesa zarządu, podała spółka.
Marcin Petrykowski jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe, w trakcie którego kierował i zarządzał strategicznym rozwojem oraz działalnością operacyjną globalnych instytucji rynku kapitałowego oraz finansowego, podkreślono.
Od maja 2021 w niewykonawczej roli regionalnego starszego doradcy doradza europejskiemu funduszowi inwestycyjnemu z obszaru infrastruktury Vauban Infrastructure Partners, w zakresie Europy Środowej i Wschodniej. W latach 2014-2021 był zatrudniony w S&P Global Ratings Europe Oddział w Polsce, gdzie jako dyrektor zarządzający oraz dyrektor oddziału odpowiadał za działalność komercyjną firmy w regionie Europa, Bliski Wschód i Afryka, w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Polsce. Równolegle, w latach 2016-2019, pełnił funkcję członka rady nadzorczej oraz przewodniczącego komitetu audytu w spółce MCI Capital. Wcześniej, w latach 2007-2014, pracował w firmie J.P. Morgan Europe oraz w J.P. Morgan Europe Oddział w Polsce, gdzie jako dyrektor wykonawczy oraz wice dyrektor oddziału w Polsce, zarządzał obszarem globalnych usług rynku kapitałowego dla instytucji finansowych w regionie Europa Środkowa i Wschodnia, Rosja, kraje WNP oraz Izrael, równolegle współzarządzając oddziałem firmy w Polsce, wynika z materiału.
  • Nowy prezes Atende Autor: ~Tom

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATENDE -2,99% 3,25 2026-01-30 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.