Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 33,33%

nowy kontrakt

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Energoaparatura S.A. w Katowicach zawiadamia, iż w dniu 19.02.2019 r. została podpisana przez Spółkę (działającą w Konsorcjum z Apator Mining Sp. z o.o. w Katowicach) umowa z Polską Grupą Górniczą S.A. w Katowicach w przedmiocie dostawy układów sterowania, wyłączników lub (wariantowo) układów równoważnych o łącznej wartości maksymalnej do 547.200,00 zł netto. Tym samym, łączna wartość umów podpisanych przez Spółkę z jednym podmiotem - PGG S.A. w okresie ostatnich 12 miesięcy wyniosła 6.066.287,03 zł netto (tj. przekroczyła 30% kapitałów własnych emitenta), spośród których umowa o największej wartości opiewała na kwotę 1.194.755,00 zł netto.
  • nowy kontrakt Autor: ~iii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENAP -14,44% 1,60 2023-05-25 15:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.