Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,20 zł , zmiana od tamtej pory: 20,19%

Nowi akcjonariusze w Voxel !!! OFE iTFI

Zgłoś do moderatora
Witamy na pokładzie mniej lub bardziej cichociemnych akcjonariuszy z OFE już jest ich 4 !

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/35079264,zestawienie-najwiekszych-zmian-w-zaangazowaniu-ofe-w-kapital-zakladowy-spolek

do tego mamy i nowe TFI !

https://www.origintfi.com/fundusze/first-private-equity/aktualnosci 

"Pozytywny wpływ na wycenę certyfikatów inwestycyjnych Funduszu miał wzrost ceny akcji spółki Voxel S.A. do 32,30 zł z kwoty 31,90 zł, tj. o 1,25%."

A jakie inne jeszcze mają?....

  • Nowi akcjonariusze w Voxel !!! OFE iTFI Autor: ~rentgen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL -3,25% 38,70 2020-08-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.