Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowe upoważnienie zarządu

Zgłoś do moderatora
18 września w Warszawie obradowało Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Notoria Serwis S.A., która zajmuje się monitorowaniem i analizowaniem wyników finansowych spółek giełdowych. Przyjrzymy się najważniejszym z głosowanych uchwał:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/9539-nowe-upowaznienie-zarzadu
  • Nowe upoważnienie zarządu Autor: ~mirorr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOTORIA 3,76% 6,90 2023-03-24 10:59:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.