Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,44 zł , zmiana od tamtej pory: -39,59%

nowe szczyty dopiero przed nami

Zgłoś do moderatora
wejście getback na rynek odbieram pozytywnie, wskaźnikowo będzie zapewne wyceniony dużo wyżej niż best. Kruk obecnie na c/z 22. Best przy zarobku w 2017r. ok. 150 (bardziej liczę na 200) ma c/z max 5. Czy takie dyskonto jest uzasadnione? Nie bądźmy śmieszni. Widać to już po wykresie gdzie kurs próbuje nadrabiać zaległości i trend wzrostowy przyspiesza :) A uwierzcie mi to dopiero początek dobrego :)

  • nowe szczyty dopiero przed nami Autor: ~poławiacz_pereł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 20,20 2023-12-06 15:19:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.