Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 0,82%

Nowe artykuły o OZE i przyspieszeniu prac przez rząd

Zgłoś do moderatora
Rząd chce usprawnić korzystanie z energii z OZE, a także z ciepła i chłodu odpadowego - wynika z założeń projektu nowelizacji ustawy o OZE. Planowane jest m.in. przyspieszenie procedur wydawania zezwoleń na inwestycje w OZE i ułatwienia w ich integracji z systemem dystrybucji i przesyłu energii.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-wzial-OZE-na-tapet-Przemysl-ma-szerzej-korzystac-ze-zrodel-odnawialnych-9013558.html

Jak się na to zapatrujecie? Wygląda to bardzo obiecująco i z czasem powinno byc lepiej. Coś się zaczyna dziać i takie firmy jak NVG powinny na tym skorzystać. Zachęcam do przeczytania całęgo linku z bankiera.
  • Nowe artykuły o OZE i przyspieszeniu prac przez rząd Autor: ~mer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR 0,16% 1,23 2025-10-02 16:36:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.