Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowa strona www

Zgłoś do moderatora
http://www.jdbsa.pl/

Znalazłem tam znaczącą umowę znaczącą z 13 czerwca której nie było w ESPI:


Tytuł

Zawarcie istotnej umowy
Wstęp

W maju br. za pośrednictwem Spółki doszło do podpisania umowy ubezpieczenia, której warunki były negocjowane od października 2010r.
Szczegóły

Trudne negocjacje prowadzone pomiędzy stronami umowy zakończyły się sukcesem dzięki pełnemu zaangażowaniu pracowników Spółki. Wypracowane porozumienie jest najlepszym możliwym rozwiązaniem i pewną równowagą pomiędzy wysokością składki, a zakresem przyjętej ochrony ubezpieczeniowej. Zarząd Spółki jest przekonany, że przeprowadzone negocjacje w przyszłości będą stanowić pewien wyznacznik dobrych praktyk rynku ubezpieczeniowego.
  • Nowa strona www Autor: ~JDB

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 0,00% 1,51 2021-11-26 09:55:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.